Takimi Osmani-Hoti biseduam për pandeminë dhe i kërkova mbështetjen për menaxhimin e situatës

Takimi Osmani-Hoti biseduam për pandeminë dhe i kërkova mbështetjen për menaxhimin e situatës

Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, priti në takim kryeministrin Avdullah Hoti, pak ditë pasi mori këtë detyrë.
Në takim u diskutua për situatën aktuale politike në vend dhe u tha se pati pajtueshmëri që forcat politike duhet të bëhen bashkë për të gjetur zgjidhjen./21Media