Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka ftuar liderët partiak të një takim  nesër në orën 11:00. Hoti ka treguar edhe arsyen e këtij takimi.

“Me qëllim të bashkërendimit të qëndrimeve të spektrit politik të vendit, në procesin e dialogut me Serbinë, si dhe në vigjilje të vizitës në Washington.”. ka shkruar Hoti në Facebook.

Këtë takim Hoti e thirri para vizitës në Washington më 27 qershor./21Media

Me qëllim të bashkërendimit të qëndrimeve të spektrit politik të vendit, në procesin e dialogut me Serbinë, si dhe në…

Gepostet von Avdullah Hoti am Mittwoch, 17. Juni 2020