Mustafa: Po i ndihmojmë prodhuesit e verërave

Mustafa: Po i ndihmojmë prodhuesit e verërave

Kryeministri Avdullah Hoti bashkë me ministrin e Bujqësisë, Besian Mustafa, gjatë ditës kanë vizituar komunën e Rahovecit dhe atë të Gjakovës ku kanë ofruar mbështetjen e Qeverisë për bizneset në këto komuna./21Media