Avdullahu: Unë i besoj rrënjëve të PDK-së, i besoj UÇK-së

Avdullahu: Unë i besoj rrënjëve të PDK-së, i besoj UÇK-së

Partisë Demokratike të Kosovës i është bashkuar sot analisti politik dhe ish-këshilltari i Isa Mustafes, Faton Avdullahu. Ushtruesi i detyrës së kryetarit të PDK-së, Enver Hoxhaj, tha se ky subjekt është i hapur edhe për prurje të tjera. Ndërsa, bëri të ditur se kanë lidhur aleancë me qytetarët dhe do të do të dalin fitues në këto zgjedhje./21Media