Një person ka humbur jetën si pasojë e nje incidenti në Rugovë.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, viktima ishte duke punuar kur një dru ka rënë mbi të dhe si pasojë e lëndimeve të marra ka ndërruar jetë.

Policia ka njoftuar se lidhur me rastin është arrestuar një person, pasi që dyshohet se i njëjti ishte duke bërë punime të kundërligjshme.

Viktima me urdhër të prokurorit është dërguar në IML për Obduksion, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media