Meryem Uzerli njihet si një ndër femrat më tërheqëse në kinematografinë turke

Meryem Uzerli njihet si një ndër femrat më tërheqëse në kinematografinë turke

Aktorja turke e cila rrëmbeu zemrat e publikut shqiptar në rolin e saj në serialin ‘Sulejmani i Madhërishëm’, sot ka qenë temë e mediave roze në Turqi.

E gjithë kjo pas daljes nga një restorant të Uzerli teksa shihet me një fustan të shkurtër.

Aktorja 33-vjeçare teksa hipte në një veturë ka treguar më shumë se që duhej duke i zbuluar kofshët dhe kishte filluar të komentohet nga fansat për këtë dalje në publik.

Ndryshe, Meryem është duke vazhduar me sukses të shfaqet në filma të ndryshëm, ku së fundi u paraqit në serialin ‘Gecenin Kralicesi’./21Media