Këngëtari i njohur shqiptar, Hysni Klinaku, ka publikuar projektin e tij më të ri kushtuar Prishtinës.

Kënga titullohet “Nuk ka me Prishtinën”, dhe është publikuar me vidoeklip ku prezantohen disa pjesë të bukura të Prishtinës., shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe orkestrimin është kujdesur vet Hysni Klinaku, kurse për tkestin Milaim Islami. /21Media