Anwar befasoi em veshjen e tij

Anwar befasoi em veshjen e tij

Artistja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe i dashuri i saj, Anwar Hadid vazhdimisht janë pjesë e pandashme e mediave roze.

24 vjeçarja dhe 20 vjeçari gjatë ditës janë fotografuar së bashku rrugëve të New York-ut, e ajo çka mori vëmendje është stili i veshjes së Anwarit.

Anwar kishte veshur një xhaketë me ngjyra blu dhe të kuqe si dhe njërën atlete ndryshe tjetrën ndryshe.

Dua Lipa, së fundmi ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, duke u kthyer në bjonde. Pas Duas, ndryshim në pamje ka bërë edhe i dashuri i saj, Anwar Hadid.

Kujtojmë se, Dua Lipa është bërë imazhi i brendit ‘YSL’ dhe ka realizuar një kampanjë për linjën ‘Libre’ me anë të cilës ka udhëtuar në disa kryeqytete të Evropës./21Media