Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka ndjekur trendin e fundit të Instagramit, ku duhet të publikohen fotografi nga momente të caktuara të jetës të cilat i kërkojnë ndjekësit.

Një fotografi që iu kërkua këngëtares, ishte që të publikonte fotografi me të dashurin.

Era kësaj kërkese iu përgjigj me një fotografi ku shihet me para, teksa ka shkruar “e martuar me paratë”.

Ndryshe, “No Maybes” është projekti i fundit muzikor nga Era Istrefi në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash./21Media