Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Seven Saraqi sot publikoi këngën e re me titull “I like”. Kënga vjen e shoqëruar edhe me një videoklop, në të cilin shfaqen shumë femra përkrah këngëtarit nga Mitrovica.

Për muzikën u përkujdesën DJR Beatz dhe Seven.

Kënga është në gjuhën angleze./21Media