Graniti i lumtur

Graniti i lumtur

Futbollistit i njohur Granit Xhaka kohën e të qëndruarit në shtëpi duket se po e shijon tej mase me vajzën e tij.

Graniti momente të bukura me vajzën e tij Ayana-n vazhdimisht po i publikon në rrjetet sociale. Një imazh të bukur ai e publikoi sot teksa pranoi komente të shumta nga ndjekësit e tij.

“Dielli im” është mbishkrimi që Graniti e la poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

My Sunshine 🌞

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

 Graniti dhe bashkëshortja e tij Leonita u bënë prindër për herë të parë në shtator të vitit të kaluar./21Media