Një ndër çiftet e pëlqyer dhe shumë të komentuar të showbizit janë reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi.

Dyshja janë shumë aktiv në rrjetet sociale ku ndajnë me ndjekësit fotografi të ndryshme.

Së fundmi në InstaStory, Elita ka pyetur ndjekësit e saj se çfarë fotografi duan që të shohin.

Në ndër kërkesat ishte që të publikohet biseda e fundit me Gjikon dhe Elita e ndau këtë me ndjekësit.

Gjiko dhe Elita u martuan më 21 shtator të 2018-së, në një ceremoni të mbajtur në Prishtinë ku pjesë e saj ishin fytyra të njohura publike. Ndërsa, në shkurt të vitit 2019 çifti janë bërë prindër të një djali për herë të parë. Ndërsa tani çifti janë në pritje të fëmijës së dytë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)