Vjedhje e rëndë në Pejë

Vjedhje e rëndë në Pejë

Një vjedhje e rëndë është raportuar në polici dje rreth orës 10:30 në rrugën “Ahmet Shala” në Pejë.

Viktima ka raportuar se  persona të panjohur i kanë vjedhur veturën e tij e cila kishte qenë e parkuar në oborrin e fabrikës së mobileve ku ai punon.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe janë duke e hetuar rastin./21Media