Reperja e njohur Iggy Azalea dhe partneri i saj Playboi Carti u bënë prindër për herë të parë në qershor të këtij viti. Iggy solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin Onyx.

Së fundmi, me anë të një postimi në Instastory, reperja ka ndarë një lajm të hidhur me ndjekësit. Ajo dhe Carti janë ndarë dhe Iggy po e rrit e vetme djalin e saj.

“Po e rris e vetme djalin tim dhe nuk jam në një lidhje”, ka shkruar Iggy, duke mos e treguar arsyen e ndarjes nga partneri.