Nuk janë ashtu siç duken

Nuk janë ashtu siç duken

Kuzhinier i njohur, Ben Churchill është i specializuar në krijimin e iluzioneve mahnitëse nga ëmbëlsirat që mund të ngjajnë në ushqime dhe objekte të përditshme.

Nga bërja e një karamele të thjeshtë në formën e një molle, tortë në formë sfungjeri ose portokall të kalbur, kuzhinieri surprizon tifozët e punës së tij me këto ëmbëlsira të shijshme, transmeton rtv21.tv.

Në shikim të parë duken si gjëra të zakonshme por të gjitha janë krijuar nga arti i Churchill./21Media