Në familjen mbretërore Harry dhe Meghan zgjedhin emrat e foshnjave dhe praktikojnë yoga duke bërë poza qesharake

Në familjen mbretërore Harry dhe Meghan zgjedhin emrat e foshnjave dhe praktikojnë yoga duke bërë poza qesharake

Duka dhe dukesha e Sussex, kanë lidhje relativisht të ngushta kur është fjala për shtatzëninë e Meghanit, ndërsa rojet mbretërore kanë lënë gjurmët se si çifti po përgatitet për fëmijën e tyre, tranmseton rtv21.tv.

Por duket se fotot e reja ofrojnë një pasqyrë të vogël të çiftit nga fotografi i famshëm, Alison Jackson.

Jackson është i njohur për fotografitë qesharake të anëtarëve të familjes mbretërore.

Imazhet tregojnë se si Harry dhe Meghan si çifti kalojnë pritjen e ëmbël duke përfshirë marrjen e rrobave të foshnjes dhe yoga.

  

Fotot e tjera qesharake tregojnë se Harry dhe Meghan zgjedhin emrin e mundshëm të foshnjes, me emra tipikë amerikanë si Chad dhe Chuck në listën e emrave të mundshëm të djemve.

Por Thomas, emri i babait të Meghan, i cili ka qenë qendër e polemikës së familjes Markle, është larguar nga lista. Ndërsa ata me shaka kanë bërë të njëjtën gjë me listën e emrave të vajzave, duke kaluar emrin e Kate nga lista dhe Meghan duke shtuar një ‘JO’ të madh pranë emrit të saj pas thashethemeve të një “zënke” midis dy kunatave.

Pamjet gjithashtu tregojnë se Harry është duke luajtur burrin e detyruar, duke u përpjekur të dëgjojnë rrahjet e zemrës së foshnjës./21Media