Një ditë e veçantë për Majlindën

Një ditë e veçantë për Majlindën

Sot është 1 qershori, Dita Ndërkombëtare e Fëmijëve dhe padyshim se në këtë festë prindërit do të kujdesen t’i japin momente dhe urime  të bukura fëmijëve të tyre.

E kështu ka bërë edhe Majlinda Zeka e cila sot në rrjetin social Instagram ka postuar një foto të vogëlushit të saj Roanit.

“Gezuar 1 Qershorin e pare Roani im. Mami do te dhuron dashuri tere jeten” ka qenë mbishkrimi që Majlinda i ka lënë fotos.

Kujtojmë se Majlinda ka pak ditë që është bërë nënë për herë të parë nga lidhja që ka pasur me reperin e njohur Majk./21Media