Së shpejti publikohet kënga e re

Së shpejti publikohet kënga e re

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Filloreta Raçi – Fifi, së shpejti do të sjellë një këngë të re. Siç njoftoi artistja përmes Instagramit, ky projekt mban titullin “indiane”. Ajo publikoi një fotografi nga shesh-xhirimet e klipit, ku shfaqet shumë elegante, shkruan rtv21.tv

“Së shpejti, indiane”, shkroi ajo krahas fotografisë.

“Zogo” është projekti i fundit muzikor i artistes, që është publikuar më 31 maj dhe deri më tani numëron mbi 5 milionë klikime në kanalin Youtube./21Media