Publikohet video projekti i ri i Fifit

Publikohet video projekti i ri i Fifit

Njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, Filloreta Raçi – Fifi, publikoi këngën e saj më të re. Bëhet fjalë për këngën “Indiane”, e cila është shoqëruar me një videoklip mjaft të veçantë. Për tekstin u përkujdes Fifi, ndërsa për muzikën Kledi Bahiti, transmeton rtv21.tv

Kjo është një këngë ritmike dhe mbetet të shihet se si do të pritet nga publiku./21Media