Një këngë ritmike nga Ingrit Gjoni dhe Cristi Mega

Një këngë ritmike nga Ingrit Gjoni dhe Cristi Mega

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ingrit Gjoni, ka publikuar sot projektin e ri muzikor në bashkëpunim me këngëtarin nga Rumania, Cristi Mega.

“Lumja une” titullohet kënga e re nga Ingriti dhe Cristi, e cila është shoqëruar me videoklip, shkruan rtv21.tv

Muzika është punuar nga Gramoz Kozeli, tekstin e ka shkruar Filloreta Raçi-Fifi, ndërsa për videoklipin është përkujdesur Max Production./21Media