Evcen, nuk ka ndaluar së buzëqeshuri

Evcen, nuk ka ndaluar së buzëqeshuri

Aktorja e njohur turke, Fahriye Evcen, është injoruar gjatë parakalimit të saj në tapetin e kuq të Festivalit të Kanës.

Fahriye Evcen  e cila kishte zgjedhur një fustan të bardhë, për festivalin e kanës është injoruar nga fotografët të cilët ishin fokusuar tek një tjetër personazh tjetër, mirëpo buzëqeshja në fytyrën e saj nuk ka munguar.

Ndryshe Burak Ozcivit dhe Fahriye Evcen pritet që me 29 qershor të këtij viti të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë./21Media