Antoine Griezmann kërkohet nga shumë klube të famshme evropiane

Antoine Griezmann kërkohet nga shumë klube të famshme evropiane

Klubi i fundit që iu bashkua listës së klubeve që janë në ndjekje të francezit është klubi italian Inter. Thuhet se neuroazurrët kanë përgatitur paratë e nevojshme për të transferuar sulmuesin, shkruan rtv21.tv.

Inter janë duke tentuar që ta sjellin trajnerin Diego Simeone në radhët e tyre nga Atletico Madrid që të marrë udhëheqjen e klubit nga sezoni i ardhshëm, dhe dëshirojnë që argjentinasi ta sjellë me vete superyllin e klubit./21Media