Ipko Superliga e Kosovës: Flamurtari – Vushtrria 2 :0

Ipko Superliga e Kosovës në futboll

Me ndeshjen e sotme Flamurtari – Vushtrria  2 me 0,  ka përfunduar xhiro e  20-të  e IPKO Superligës së Kosovës në futboll. Këto janë rezultatet komplete:

Dukagjni -Gjilani 0 :4 ,

Drita – Drenica 4:1 ,

Prishtina – Ballkani 0:0 ,

Flamurtari – Vushtrria 2:0 ,

Feronikeli – Trepça’89 3:0 dhe

Ferizaj – Llapi 2 :0 .

Në vazhdim ndjekim kronikën nga takimi Flamurtari-Vushtrria./21Media

 

Back to top button