Të premten ndeshjet e para të xhiros 24

Të premten ndeshjet e para të xhiros 24

Elita e futbollit kosovar vazhdon kampionatin  me ndeshjet e xhiros së 24-të. Kjo javë hapet me takimet e së premtes Flamurtari – Ballkani dhe Dukagjini – Feronikeli . Veçohen duelet Flamurtari – Ballkani, LLapi -Drenica dhe Trepça’89 – Drita .(E pergaditi-  Tomor GRABOVCI)./21Media