Koleksioni i ri ka futur ‘në sherr’ dy supermodele

Koleksioni i ri ka futur ‘në sherr’ dy supermodele

Irina Shayk, Gigi Hadid dhe Joan Smalls shkëlqyen në reklamën e re të Moschino, ku shihen duke u ‘zënë’ me njëra-tjetrën për koleksionin e shtëpisë së famshme të modës.

Kjo është ideja që ka sjellë regjisori Jeremy Scott dhe fotografi Steven Meisel, që u bashkuan për të prodhuar një shfaqje teatrale për House of Moschino.

Treshja ishin pjesë fushtën Moschino vjeshtë / dimër 2019 që ka nxjerr në pah dramën e viteve ’80, raporton oranews.