Këngëtari i njohur,  Irkenc Hyka bënë pjesë në listën e këngëtarëve më aktiv me projekte gjatë kësaj periudhe.

Ai duket se tani është duke punuar për projektin e ri dhe për fansat ka bërë të ditur disa detaje, shkruan rtv21.tv

Irkenci tregoi se kënga e re e Irkencit do publikohet më 30 nëntor, teksa zbuloi edhe disa vargje të këngës.

Ti të lutem eja dhe më vrit, Ose përqafom ma hiq mërzin!“, shkroi ai në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Irkenc hyka (@irkenc.hyka)

 “Asaj” titullohet projekti i fundit i Irkencit i publikuar në fillim të këtij muaji. /21Media