Irina Shayk në shëtitje me vajzën e saj

Irina Shayk në shëtitje me vajzën e saj

Super modelja Irina Shayak, në muajin mars u bë nënë për herë të parë. Ajo dhe i dashuri i saj Bradley Cooper u sollën në jetë një vajzë të cilën e pagëzuan Lea de Seine. E si asnjëherë më parë bukuroshja është parë në publik me vajzën e saj. Ajo shfaqet mjaft në formë edhe pse nga lindja e vajzës së saj kanë kaluar vetëm 3 muaj.\

Ndryshe Irnia para Cooper ishte në lidhje me futbollistin e famshëm Cristiano Ronaldo. Ata e përfunduan lidhjen para dy viteve. /21Media