Të drejtat autoriale ishin arsyeja përse u bllokua videoklipi i Butrintit në YouTube

Të drejtat autoriale ishin arsyeja përse u bllokua videoklipi i Butrintit në YouTube

Dje këngëtari Butrint Imeri publikoi këngën dhe videoklipin e ri me titull “Bella”

Të drejtat autoriale të kompanisë Acromac Media Music ishin arsyeja përse u largua nga YouTube videoklipi i ri i Butrint Imerit.

Ende nuk dihet saktë se për çfarë arsye u largua videoklipi, shkruan rtv21.tv

Mbetet të shihet nëse këngëtari do ta rikthejë videoklipin apo do ta sjellë në një formë tjetër./21Media