Kjo metodë ju ndihmon shumë

Kjo metodë ju ndihmon shumë

Një metodë shumë e mirë për të pasur thonjë të fortë dhe që shkëlqejnë është të hani së paku 50 gramë arra, lajthia, bajame apo fëstëkë, varësisht çfarë preferoni.

Të gjitha ato që u cekën më lartë janë të pasura me acide yndyrore dhe vitaminë E, transmeton rtv21.tv

Kjo është pikërisht ajo që ju nevojitet për shëndet dhe bukuri./21Media