Në këtë javë në listë janë të përfshira tetë këngë

Në këtë javë në listë janë të përfshira tetë këngë

Çdo javë revista “Vulture” rëndit këngët e reja më të mira të javës.

Këtë javë në listë janë të përfshira tetë këngë të reja, që padyshim pjesë e tyre është edhe “I don’t care” e dy këngëtarëve të njohur, Justin Bieber dhe Ed Sheeran.

Krahas kësaj kënge në listë janë edhe këngëtarë të rinj që premtojnë shumë në botën e muzikës, përcjell rtv21.tv

Ja lista e tetë këngëve më të mira të kësaj jave:

Carly Rae Jepsen, “Too Much”

Ed Sheeran and Justin Bieber, “I Don’t Care”

Ari Lennox, “Up Late”

Jhene Aiko, “Triggered (Freestyle)”

BAUM, “Fuckboy”

TOKiMONSTA, “Dream Chorus”

Gemma, “’Til We Lose the Feeling”

Crumb, “Ghostride”

Rtv21.tv, do të ju mbajë të informuar në lidhje me këtë listë çdo javë./21Media