Teuta ka nisur pushimet me familjen e saj

Teuta ka nisur pushimet me familjen e saj

Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi ka vendosur që të largohet nga Kosova për disa ditë pushimi bashkë me dy vajzat e saj, personin e zemrës, Adonisin si dhe me motrën e saj Bubulinën.

Bubulina e cila kohë më parë e kurorëzoi dashurinë me martesë, pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të parë.

Në foton më poshtë mund të shikoni se sa e ka ndryshuar shtatzënia Bubulinën./21Media