Çiljeta më e lumtur se kurrë

Çiljeta më e lumtur se kurrë

Këngëtarja e njohur, Çiljeta Xhilaga ka një jetë të lumtur familjare dhe aq më tepër kur ajo gëzon epitetin e të qenurit nënë.

Çiljeta në profilin e saj në Instagram, ka postuar dy foto me djalit e saj i cili duket shumë simpatik dhe i lumtur pranë nënës.

Në fotot më poshtë shikoni se sa është rritur djali i Çiljetës./21Media