Leonita thuri fjalë të bukura për të bijën

Leonita thuri fjalë të bukura për të bijën

Sot dy muaj futbollisti i njohur kosovar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita  u bënë prindër për herë të parë.

Më 07 shtator, Leonita solli në jetë vogëlushen Ayana, shkruan rtv21.tv

Sot, pikërisht në dy mujorin e vajzës, Leonita publikoi një imazh të bukur të së bijës, të cilës ia shprehu dashurinë.

“Happy 2 months my beautiful babyangel. TE DUA”, shkroi Leonita krahas imazhit.

 

View this post on Instagram

 

Happy 2 months my beautiful babyangel! TE DUA❤️ @granitxhaka

A post shared by LEONITA XHAKA ♡ (@leonita.x) on

Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre me martesë e kanë kurorëzuar në vitin 2017./21Media