Nita e Rina tani shumë më ndryshe

Nita e Rina tani shumë më ndryshe

“Dikur kur isha e vogël, e vogël pak më e madhe thosha daba daba” sigurisht të gjithëve iu kujtohen këto vargje nga këngë “Daba Daba”. Kjo këngë bëri shumë njerëz për vete pa marrë parasysh moshën ani pse target audiencë i kishte fëmijët, shkruan rtv21.tv.

Këtë hit të bukur e sollën dy këngëtaret Nita dhe Rina Krasniqi të cilat tashmë nuk merren me muzikë megjithatë, ato nuk janë larguar shumë nga bota e artit.

Kuptohet prej asaj kohe kanë kaluar më shumë se një dekadë e gjysmë dhe vogëlushet që i mbajmë mend tani më kanë ndryshuar.

Kujtojmë se Nita Krasniqi në shkurt të këtij viti është martuar./21Media