Sipas Daily Mail

Sipas Daily Mail

Fëmijët e njerëzve të famshëm, e kanë të shkruar në yje që do të jenë gjithashtu po aq të njohur sa të vijnë në këtë botë, dhe pse mund të mos bëjnë asgjë që të flitet për ta.

Ardhja në jetë e binjakëve të George dhe Amal Clooney u përfol gjatë në media, e tani sipas Daily Mail thuhet se Ella and Alexander Clooney, kanë lindur në suitën e spitalit Lindo Wing of St Mary ku një natë qëndrimi të kushton 7 mijë e 288 dollar.

Në këtë dhomë ka sjellë në jetë gjithashtu Princeshë Diana dy princërit William dhe Harry.  Edhe Kate Middleton, Princ George dhe Princeshë Charlotte.

Dhoma është gjithçka përveç një dhome spitali dhe menyja përfshin shampanjë e verëra qindra vjeçare. Epo në jetë nuk do të vijnë njerëz të zakonshëm.