Shikoni sa ka ndryshuar aktorja

Shikoni sa ka ndryshuar aktorja

Hazal Filiz Tunalı aktorja turke e cila në serialin e mirënjohur “Kara Sevda” e luan rolin e Zeynepit, ka fituar zemrat e shikuesve me akrimin e saj. Përveç aktrimit, Zeynep po ashtu është një femër tejet tërheqëse dhe me stil, shkruan rtv21.tv

Edhe në përditshmëri aktorja duket se është zakonisht e kujdesshme për veten. Së fundmi ajo ka publikuar një fotografi në Instagram dhe ajo që bie në sy shumë është se aktorja duket se ka humbur shumë peshë.

Ndryshe, kujtojmë se “Kara Sevda” shfaqet çdo të mërkurë, enjte dhe premte në RTV 21./21Media