Aktorja u zgjua me një befasi të bukur

Aktorja u zgjua me një befasi të bukur

Super ylli botëror Nicole Kidman feston sot ditëlindjen dhe mbush plot 50 vjet.

Me rastin e ditëlindjen Nicole ka treguar se u zgjua me një befasi të bukur, shkruan rtv21.tv

Dikush i vendosi në tavolinë lule dhe balona me mbishkrimin “Urime Ditëlindja”.

“Unë u zgjova me këtë. Asgjë nuk më bën më të lumtur se sa të jem me familjen. Faleminderit të gjithëve për dashurinë dhe urimet e ditëlindjen. Ju dua të gjithëve”, ka shkruar aktorja në mbishkrimin e fotografisë./21Media