Këngëtarja feston sot ditëlindjen

Këngëtarja feston sot ditëlindjen

Zaimina Vasjari është njëra ndër këngëtaret më të njohura e më të përfolura.

Këngëtarja sot e ka ditëlindjen dhe mbush plot 30 vjet, shkruan rtv21.tv

Me rastin e ditëlindjes ajo mori komente dhe urime të shumta nga adhuruesit dhe kolegët e saj.

Ndryshe, kujtojmë se ka kohë që Zaimina nuk ka sjellë ndonjë projekt të ri muzikor./21Media