Sa shumë përngjajnë të famshmit me vëllezërit dhe motrat e tyre

Sa shumë përngjajnë të famshmit me vëllezërit dhe motrat e tyre

Kur kuptojmë se të famshmit kanë vëllezër dhe motra atëherë fillojmë të interesohemi më shumë për ta.

Nëse këngëtari, modeli apo aktori ynë i preferuar ka një të afërm të tillë, ne dëshirojmë të mësojmë më shumë rreth tyre ose të paktën të zbulojmë se si duken, transmeton rtv21.tv.

Toby, vëllai i Rosie Huntington-Whiteley

o

Vëllai më i vogël i modeles britanike Rosie Huntington-Whiteley meriton të jetë në kopertinat e revistave të modës po aq shpesh sa motra e tij. Në fakt, pikërisht për këtë po punon tani ai. Toby është një ish-trajner i fitnesit dhe tashmë ka një kontratë me një agjenci të famshme.

Jamie Lynn, motra e Britney Spears

Motra e vogël e princeshës pop vendosi të ndiqte gjurmët e motrës së saj Britney dhe pati karrierën e saj të aktrimit dhe muzikës. Ajo kurrë nuk ishte në gjendje të arrijë të njëjtin sukses me motrën e saj që pati hitin e vetëm, “Baby One More Time”. Por Jamie Lynn është vetëm 28 vjeç, kështu që shpresojmë që ajo të ketë më shumë sukses drejt rrugëtimit të saj.

Michèle Lavigne, motra e Avril Lavigne

Michèle, motra më e vogël e këngëtares kanadeze Avril Lavigne, nuk shfaqet shpesh në faqet e revistave. Por jo shumë kohë më parë, ajo pati një shans për famë: në faqen e saj në Tëitter. Avril uroi motrën për martesën e saj. Michèle u martua me Kohama Ryota nga grupi alternativ japonez, One Ok Rock.

Cameron, vëllai i Kristen Stewart

Filmatografia e vëllait të madh të Kristen Steëart, Cameron, është më e shkurtër se ajo e motrës së tij – ai ka vetëm 1 film. Në vitin 2012, ai mori pjesë në filmin K-11 që u drejtua nga Jules Mann-Steëart, Cameron dhe nëna e Kristen. Aktorja gjithashtu pati një rol në këtë film – ajo shprehu një nga personazhet.

Alaia Baldwin, motra e Hailey Bieber

Hailey, vajza e aktorit amerikan Steven Baldëin, është vetëm 22 vjeç, por ajo tashmë është një modele, ylli i mediave sociale dhe gruaja e Justin Bieber. Por për çudi, motra e saj më e madhe Alaia nuk është shumë e njohur. Por ndikon në marrëdhëniet e tyre të mira./21Media