Sa ndryshojnë të famshmit në fotografitë e profilit dhe në ato të bëra tag

Sa ndryshojnë të famshmit në fotografitë e profilit dhe në ato të bëra tag

Secili prej neve ka foto të keqe dhe kush tjetër përveç miqve tanë do të na bënte tag në të në mediat sociale?

Ekzistojnë disa figura të famshme online që do t’ju mbushin me gëzim dhe do të tregojnë që fotot tuaja nuk janë fundi i botës!, përcjell rtv21.tv

Si ndiheni kur dikush ju etiketon në një foto që nuk ju pëlqen? A është një arsye e vërtetë të zemëroheni apo të mërziteni?

Po sikur ju thamë se është edhe një ana tjetër e kësaj situate? Mos kini frikë ta doni veten plotësisht – çdo copë të vetme prej jush nga çdo kënd. Dhe mos kini frikë të qeshni dhe qeshni me veten, sepse kjo me të vërtetë mund t’ju lirojë nga pengesat tuaja.

Fotot tuaja nuk janë një arsye për t’u shqetësuar, por janë një arsye për të buzëqeshur dhe për të parë se sa të ndryshëm dhe emocional mund të jeni!/21Media

1. Ariana Grande

2. Jennifer Lawrence

3. Rowan Atkinson

4. Demi Lovato

5. Mike Tyson