Albërie Hadërgjonaj tejet tërheqëse

Albërie Hadërgjonaj tejet tërheqëse

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Albërie Hadërgjonaj përveç talentit në skenë, njihet edhe për format e saj trupore.

Ajo shpeshherë publikon foto të trupit të saj, ku shihet qartë linjat formësore, e që këtë e arrin me anë të fitnesit.

Së fundmi ajo ka publikuar disa imazhe nga palestra, në të cilat ajo shihet djerësitur dhe shumë tërheqëse./21Media