Ronela publikon një foto të Zerkës

Ronela publikon një foto të Zerkës

Ndonëse flitet se Ronela Hajati dhe Young Zerka janë në lidhje ata asnjëherë nuk kanë pranuar këtë.

Edhe pse janë dy nga emrat më të kërkuar në tregun muzikor, ata gjejnë kohë edhe për tu argëtuar së bashku.

Ronela së fundmi ka publikuar një foto qesharake të Zerkës në Instagram ndërsa si mbishkrim ka lënë “Zotni”.

Ndryshe “Ladies” është kënga e fundit nga Ronela e publikuar tre javë më parë./21Media