Blero edhe kësaj radhe me urim të veçantë

Blero edhe kësaj radhe me urim të veçantë

Këngëtari i njohur Blerim Muharremi i njohur si “Blero”, është mjaft aktiv në rrjetet sociale e sidomos kur bëhet fjalë për Tarën.

Si çdo festë tjetër edhe për 1 Qershorin, Ditënn Ndërkombëtare të fëmijëve, Blero e ka uruar vajzën e tij.

Ai përmes një postimi në Instagram ka thënë: Urime dita jote love ☺️. Urime dhe te gjithe femive kudo qe jan 😊. #1qershori#ditaefemive ❤️, shkruan rtv21.tv.

Ndryshe, sot shumë këngëtarë, aktorë sot kanë uruar fëmijët më rastin e 1 Qershorit./21Media