Fahriye u gëzua pa masë

Fahriye u gëzua pa masë

Aktorja turke, Fahriye Evcen e cila te ne njihet si e dashura e Kemalit, ka festuar dje ditëlindjen e 31-të.

Bukuroshja turke është befasuar nga ekipi i markës së njohur Koton me një tortë dhe urime të përbashkëta, gjë që e gëzoi pa masë atë.

Ndryshe çifti simpatik Fahriye Evcen dhe Burak Özçivit pritet që me 29 qershor të këtij viti të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë./21Media