Këngëtarja e njohur shpreh fjalët më të mira për Elvana Gjatën

Këngëtarja e njohur shpreh fjalët më të mira për Elvana Gjatën

Pas koncertit që mbajti për datëlindjen e saj, këngëtarja Elvana Gjata u komplimentua shumë nga kolegët.

Njëra nga artistet që dha komente pozitive për të është edhe Besa Kokëdhima, shkruan rtv21.tv

Besa në një postim të saj në Instagram, e ka quajtur Elvanën motër dhe ka thënë se është krenare me të.

“I am so proud of you! Your album and concert was magic! I love you sister”, (Unë jam shumë krenare me ty! Albumi yt dhe koncerti ishte magjik! Të dua motër), ka shkruar ajo në postimin e saj./21Media