Ngjashmëria e tyre do ju lë pa fjalë

Ngjashmëria e tyre do ju lë pa fjalë

Duke përdorur grimin e rregullt dhe aftësitë e tij të mahnitshme, James Charles  është bërë i famshëm me video të grimit në Youtube.

James javën e kaluar tregoi se është transformuar në yllin e muzikës Dua Lipa. Rezultatet e këtij grimi janë të çuditshme.

Procesin e maskimit, James e ka bërë publike përmes një videos së publikuar para katër dite në Youtube, e cila deri tani numëron mbi 1 milionë klikime në Youtube. /21Media