James nuk dëshiron të largohet nga Reali

James nuk dëshiron të largohet nga Reali

Rodrigues në këtë verë ishte shumë afër Napolit dhe Atleticos së Madridit por në fund zgjodhi të qëndronte te Reali i Madridi.

Megjithatë nën drejtim e Zinedine Zidane mesfushori kolumbian vazhdon të ketë shumë pak hapësira dhe gjasat janë që Reali ta nxjerrë në shitje në janar.

Por James Rodriguez i ka ardhur një ofertë nga Arsenali me shifrën e 42 milionë eurove.

Por nëse presidenti i Los Blancos, Florentino Perez kërkon 50 milionë euro për kartonin e tij, është vetë James që nuk dëshiron të largohet nga Los Blancos në mes të sezonit dhe i ka thënë jo skuadrës londineze./21Media