Vazhdojnë përgatitjet për rinisjen e garave në futbollin kosovar. Gjyqtarë dhe vëzhgues ju nënshtruan testit fizik dhe testit për Covid-19.

Pjesa e dytë e garave në program është javën e ardhshme me ndeshjet  gjysmëfinale të DigjitAlb kupës, ndërsa kampionati në fundjavë.(E pergaditi-Tomor GRABOVCI)./21Media