Jehona po i rikthehet muzikës

Jehona po i rikthehet muzikës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Jehona Sopi, qe një kohë i ka munguar skenës, por jo më. Ajo tashmë ka marrë vendim që t’i rikthehet muzikës, me një projekt të ri muzikor.

Kjo u bë e ditur nga kompozitori maqedonas, Marko Dimitrov, i cili publikoi një fotografi me Jehonën në studion e tij.

“Jehona Sopi prapë në studio”, shkroi ai krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

jehona sopi is back in studio!

A post shared by Darko Dimitrov (@darkodimitrov) on

Me zërin e këndshëm, sharmin dhe paraqitjen mjaft tërheqëse skenike, Jehona Sopi ka arritur të pushtojë skenën muzikore dhe zemrën e mijëra adhuruesve./21Media