Jennifer Anistondo t’i rikthehet ekranit përkrah aktorëve Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matt LeBlanc dhe MatthewPerry në serinë “Friends”,  që u filmua në Los Angeles javën e kaluar.

Krahas kësaj, në serialin shumë të dashur që përfundoi në 2004, do të jepet dhe një lajm emocionues nga Jennifer.

Ditë më parë burime për “Closer” kanë treguar se Jennifer ka vendosur të adoptojë një vajzë nga jetimorja “Casa Hogar Sion” në Meksikë. Aktorja ka ndihmuar gjithmonë jetimët dhe miqtë e saj kanë zbuluar se procesi i adoptimit do të finalizohet në muajin qershor.

Këto zëra janë hedhur poshtë nga përfaqësuesi i aktores, i cili ka thënë për “E! News” se lajmi nuk është i vërtetë./21Media